Anasayfa - Kurumsal
Obel Cıvata

"Birbirimize duyduğumuz güven, yıkılmaz eserlerimizin temelidir"

 

Obel Cıvata San. ve Tic. A.Ş. yurt içindeki ve yurt dışındaki çeşitli sektörlerde ihtiyaç duyulan bağlantı elemanlarını üretmek amacıyla kurulmuştur. Türk standartlarına (TSE) ve dünya standartlarına (DIN, ISO, ASME vb.) uygun olarak üretilen ürünlerimiz “OBEL” markalı olup "kalite", üretimimizin her aşamasında vazgeçilmez ilkemiz olmuştur.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitlerimizin artırılması için gerek duyulan tüm yatırımlar gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizde kalite ön planda tutularak satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimize tam destek sağlamak, en temel amacımızdır.

Firmamız 8.000 tona ulaşan üretim kapasitesi ile pazar payını artırmayı hedeflemekte olup bu hedef doğrultusunda, uluslararası belgelendirme firmaları tarafından ISO 9001:2008, ISO/TS 16949 ve ISO 14001:2004 Kalite Sistem Belgeleri ile belgelendirilmiştir. Obel Civata San. ve Tic. A.Ş. olarak Çevre Yönetim Sistemi faaliyetlerimizi gerçekleştirirken, tüm çevre boyutlarıyla ilgili verilen etkiyi minimize etmek / bertaraf etmek amacıyla önlemler alınmaktadır.

Firmamıza, kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde, kıymetli elemanlarımızın ve değerli müşterilerimizin vermiş olduğu desteğe ve birlikte yaratılan güven ortamına teşekkür ederiz .